Blog

İstanbul Masaj Salonu Pozitif

İstanbul’un en gözde masaj salonlarından biri olan ve Anadolu Yakası Maltepe’de Hizmet veren masaj salonumuz uzman bayan masöz kadromuz İle hizmetinizdedir. Pozitif Masaj Salonu modern dizayn tasarımları ve müşterilerin rahat edebilecekleri özel vip masaj odaları ile masaj hizmeti almak isteyen bay ve bayanlara hitap eden elit bir mekandır.

Maltepe Masaj salonu mekanında bayan masörler hizmet vermektedir bir birinden güzel bayanlar ile birçok masaj müşteri seçebilmekte masaj uygulamalarından bazıları isveç masajı, klasik masaj ve taş masajı Pozitif özel sultan masajı hizmeti de verilmektedir. Bunların başlıcalarından olan Jakuzi, Sauna ile birlikte masaj keyfi ile Pozitif ortamıyla şuana kadar alışkın olmadığınız bir hizmet kalitesiyle karşılanacaksınız.

Anadolu Yakası Masaj Salonu 2015 yılında açılarak, deneyimli, sertifikalı, temizlik konusunda çok titiz güzel masözlerimiz ile birlikte İstanbul un Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

En iyi uzmanlarımızın size hizmet vereceği vip oda masajında, jakuzi’den sonra alacağınız 40 dakikalık seans alışkanlık yapacaktır.

Uzman Bayan Masöz Kadrosu İle Ev Konforunda Ve Sıcaklığında Bir Masaj Seansı Sizleri Bekliyor

 Anadolu Yakası MALTEPE-İSTANBUL
0535 857 04 99

0534 960 78 30

Haftanın 7 Günü Sabah 10 ile Gece 02

21 Şubat 2017 Genel , , , ,
About maltepemasajsalonu