Blog

Maltepe Masaj Salonu

Masaj en üst performansı sağlaması için özellikle koşucularda sakatlanmayı önlemek, kas gerilimini ve bacaklardaki şişliği azaltıp rahatlatmak amacıyla yapılan bir masaj. Ancak bu tip masaj, eğer jimnastik ya da jogging yapıyorsanız, performans sırasında yaşanabilecek incinmeleri önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olabilir.

Maltepe Masaj Salonu ;Düzenli masaj (ideali ayda iki), 21. yüzyıl yaşamının zorlayıcı ve stres dolu yüküne karşı mükemmel bir ilaç. Holistik masaj, İsveç masaj teknikleriyle kombine edilmiş enerji çalışmaları ve derin doku masajı muhteşem. Eğer daha yumuşak bir masaj tercih ediyorsanız kafatası ve sakrumu içine alan bir terapi daha iyi bir seçenek olacaktır.

Bedensel ya da istençsiz açıdan bakıldığı zaman kas dokularının yağlanarak uygun hareketin elde edilmesi sağlanır. Kas dokuları birbirinden özgür çalışacak şekilde yapılanmıştır. Kaslar kurur ya da susuz kalırsa dokular birbirine yapışır ve kas sertleşir. Kasa su verildiğinde, tekrar yumuşayarak esneklik kazanır. Kas dokularının çevresinde kan dolaşımı arttıkça bölgeye gelen besin ve toplanan atık rutini de artar ve kas daha dinç olur. Yaşlanma da geniş anlamda bir kuruma problemidir. Vücutta su azaldıkça yaşlanma hızlanır. Çok su içmek ve düzenli masaj yaptırmak kırışıklarla savaşırken etkili bir yöntemdir. Kan vücuda oksijen taşıdığından sağlıklı olmak için iyi bir dolaşım gerekir. Masaj kan dolaşımını artırır; yani vücuda faydası kesindir.

31 Temmuz 2017 Genel , , ,
About maltepemasajsalonu